HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A chat OOC terület, ne a karakterek nevében írjatok!
Latest topics
» Cserehirdetések~ ^^
Szomb. Nov. 24, 2012 6:29 am by Dory Karen

» Halloween bál [NYITVA! - esemény nyitó téma]
Kedd Nov. 13, 2012 8:57 am by Sebastian Gopher

» soha ne mond, hogy soha. [NYITOTT, MINDENKI~]
Szomb. Okt. 27, 2012 10:28 pm by Leyla Davis

» Venita Garland - Mardekár [5]
Hétf. Okt. 22, 2012 7:20 am by A JuNko

» Halloween álarcos bál!
Szomb. Okt. 20, 2012 8:58 am by A JuNko

» Dory Karen - Griffendél [5]
Szer. Okt. 17, 2012 4:18 am by A JuNko

» Karakter lap!
Szomb. Okt. 13, 2012 10:18 am by A JuNko

» Az igénylésről
Szomb. Okt. 13, 2012 10:06 am by A JuNko

» KÖSZÖNTSÜK AZ ÚJ PREFEKTUSOKAT!
Vas. Szept. 30, 2012 6:51 am by A JuNko

A Staff
Affiliates
Cserét szeretnél? Kérj a Chatben!

Share | 

Mindig csak mosolyogni! [Ciri]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kathlin Wyard
Elsőéves
Elsőéves

Hozzászólások száma : 18

Karakter lap
Karakter háza:
Vérstátusz: Aranyvérű

TémanyitásTárgy: Mindig csak mosolyogni! [Ciri]   Vas. Júl. 15, 2012 8:47 am

Kathlin rosszul volt. Persze, nem csak a teste sajgott mindenütt, hanem a szíve is. Egész nap nevetett mindenkire, pedig belül sírni lett volna kedve. Bement az órákra, de azt sem tudta, épp milyen tanóra van. Végül elkapta a a düh, és most itt van...

Az egésznek az oka apja levele volt, valamint "ajándéka", ami már a reggeli postával megérkezett. A lány még a gyengélkedő fehér ágyán is maga előtt látta a vörös tintával írt levelet. Apja tajtékzott a dühtől, egyedül a büszkesége miatt nem rivallót küldött a lányának. Azonban Kathlin jobban bírta volna, mint a kegyetlen sorokat, s végül a célzásnak szánt "csakazértis" ajándékot, ami egy sötét olajzöld köpeny volt, alján ezüst kígyómintával.

Kathlin hihetetlen gyorsasággal gyömöszölte a köpenyt a táskájába, nehogy más meglássa. A levelet egész nap a kezében szorongatta, most is ott volt a zsebében. A köpeny... Az már nem volt a táskájában.

Délután, amikor már kívülről tudta apja minden sorát, kiment az udvarra. Ott azonban annyira elkapta a keserűség, hogy előráncigálta a köpenyt a táskájából, és a levéllel együtt messzire hajította. Tettét rögtön meg is bánta, s utánuk szaladt, de szerencsétlenségére mindkettő a fúriafűz törzsénél landolt. Őt pedig ez nem érdekelte. A levelet még sikerült elkapnia, de a köpeny darabokra szakadt.

A fúriafűz szépen helyben hagyta, tele lett karcolásokkal, vágásokkal, sőt, pár kemény koppintás is érte a fejét. De legalább a levél nála volt. Lassan eljutott a gyengélkedőig, kerülve a tanárokat, prefektusokat. Madam Pomfrey alaposan leszidta, amiért ilyen felelőtlen volt. De ő csak kínosan nevetgélt. Sőt, udvariasan mosolygott. Végül nagy nehezen szót fogadott és lefeküdt kicsit pihenni, hátha a fejében komolyabb a zűr.

Már vagy fél órája pihent, de nem engedték el. Amikor magára hagyták egy kis időre, megengedett magának egy kis sírást. Nem bőgött, csak csendben folytak a könnyei. Mérhetetlenül szomorú volt, amiért a szülei nem fogadták őt el, s amiért apja ilyen dühös volt rá.

Ekkor lépteket hallott, s gyorsan elfordult, hogy megtörölje az arcát, de az illető már ott állt az ágyánál, s az ő szemei pirosan fénylettek.
- Öh, szia.. - próbált mosolyogni Kathlin.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Tserendorj Damien
Elsőéves
Elsőéves

Karakter lap
Karakter háza: Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Mindig csak mosolyogni! [Ciri]   Vas. Júl. 15, 2012 9:43 am

Ciri éppen szorgalmi munkát végzett bájitaltanból. Meg akarta tudni, hogy hogyan kell elkészíteni azt a kávé szerű löttyöt, ami ébren tartja 3 napig folyamatosan. Bár nem igazán szerette volna kipróbálni, mert este nem lehet kimenni az udvarra és akkor átunatkozná a takarodót. Szóval felkereste Madam Pomfrey-t.

Nem tudta, hogy merre lehet, de arra gondolt, hogy most is a betegekkel foglalkozik. Mást nem is kell tennie, mint elmennie a gyengélkedőre és megkérdeznie.
- Akkor lássunk hát neki... - mondta a hollóhát klubhelyiségében ücsörögve a jegyzeteit szorongatva.
Lespurizott a lépcsőn, el is ért a gyengélkedő bejáratához és beslisszant az ajtón.
Az ágyakhoz érve körülnézett, de nem látott senki olyant aki Madam Pomfreyra hasonlítana. Igazából majdnemhogy üres volt az egész terem, egy ágyat kivéve.

-ő ismerős nekem!- megjegyezte magában a dolgot, majd elkezdett a lány ágyához közeledni. míg oda nem ért, azon gondolkozott, hogy vajon miért olyan ismerős neki.

A lány megfordult és meglepetten köszöntötte.- Öh, szia..-
-Micsoda fordulat... -gondolta magában
-Vajon nem lenne vicces mondani neki, hogy" -Szia... kérsz zsepit?"- gondolta ismét.
-Szia! Hát te, hogy kerülsz ide? Bocsi de nem is tudom a nevedet... Én Tserendorj (cirindorcs) vagyok. De szólíts csak cirinek. -viszonozta a mosolyogni próbálást, de neki össze is jött a dolog.

Kathlin Wyard
Elsőéves
Elsőéves

Karakter lap
Karakter háza:

TémanyitásTárgy: Re: Mindig csak mosolyogni! [Ciri]   Hétf. Júl. 16, 2012 4:32 am

A fiú őszinte mosolyára Kathlin is megnyugodott kissé. Azért gyorsan eltakarta a lábát, a karjaira lassan ráhúzta a pulóver ujját, de nagyon zavarta, hogy az arcát nem rejtheti el.
- Én meg Kathlin vagyok, de... legyen Cat. Örülök, hogy végre be is mutatkoztál, Ciri - Kathlin próbált nagyon kedves és mosolygós lenni, de megnehezítette a dolgát, hogy az arca sajgott a sebektől, és a szeme még égett kicsit a visszatartott könnyektől.

A lány körmét pattogtatva nézelődött, végül lekászálódott az ágyról, ahol eddig üldögélt. Bosszúsan állapította meg, hogy még ez az apró fiú is magasabb nála, de továbbra is kedvesen mosolygott.

- Nem tudom, miért jöttél, de szerintem én nem maradok sokáig, az a nő megint lelépett én meg utálok egyedül lenni - magyarázta Cirinek a helyzetet, nem igazán érdekelte, hogy a fiú figyel e rá. Elég zárkózottnak tűnt, de Kathlinnek szimpatikus volt.

- Figyelj - kezdte tétován - igazán nem akarok pofátlan lenni, de nincs valami kajád? Ígérem megadom! - bizonygatta a lány. Majd kilyukadt a hasa, pedig rendesen megebédelt. Az étvágyát semmi nem vehette el, még a keserűség sem. Azonban a vacsora még odébb volt, ő pedig állandóan enni akart. Viszont most először kért mástól ennivalót, eddig mindig volt nála valami rágcsa. Szégyenében már egy helyben toporgott, remélve, hogy Ciri nem neveti ki.
Tserendorj Damien
Elsőéves
Elsőéves

Karakter lap
Karakter háza: Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Mindig csak mosolyogni! [Ciri]   Kedd Júl. 17, 2012 9:01 am

Ciri örült, hogy ismételten látja a lányt, de nem így akarta. Eléggé helyben hagyta valami és meg akarta tudni hogy mi történt vele. Nem akarta egydül hagyni mert biztosra vélte, hogy unatkozik egyedül és hogy szomorú, mert nem sokan látogatták eddig. Így hát eldöntötte, hogy marad a lánnyal és kiderít róla egypár dolgot.

- Szerintem az lenne most a legjobb neked, ha itt maradnál pihenni. És ne félj mert lesz társaságod. Itt maradok veled amíg lehet... én is csak unatkoznék a szobámban, tehát inkább beszélgessünk. -Mondta határozottan. - Amúgy nincs kajám, de ha gondolod körülnézhetek a klubhelyiségben. Talán ott van valami rágcsálnivaló. - Mondta ismételten Catnek.

Majd felpattant az egyik ágyra Cat ágya mellé és hátradőlve várta, hogy a lány mit válaszol.

Kathlin Wyard
Elsőéves
Elsőéves

Karakter lap
Karakter háza:

TémanyitásTárgy: Re: Mindig csak mosolyogni! [Ciri]   Kedd Júl. 17, 2012 9:12 am

Cat most már őszintén mosolygott. Éhségét feledve egészen jól érezte magát. Lelkesen csatlakozott a fiúhoz és megnyugtatta, hogy azért nem olyan vészes a dolog, nem fog éhen halni.
- Nehogy ezért most fáradj! Igazából csak megszokás az evés. Amúgy meg miért unatkozol? A suli tök jó hely, mindig van valami esemény, nem?
Cat arca egy pillanatra elsötétült, de elhessegette a délután történéseit, és újra vidáman Ciri felé fordult.
- Azt nem is mondtad, hogy miért jöttél. Ha Madam Pomfrey-t keresed, szerintem ejtőzik kicsit... persze én meg itt "pihenek... - Cat arcán mókás fintor jelent meg, ahogy a pihenés szót kiejtette. Számára a pihenés a saját ágyát jelentette, vagy egy kényelmes fotelt, egy zacskó édességgel a kezében...
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mindig csak mosolyogni! [Ciri]   

Mindig csak mosolyogni! [Ciri]
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erdőségek
» Mieiro Tenki