RRPG - Roxfort forum RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A chat OOC terület, ne a karakterek nevében írjatok!
Legutóbbi témák
» Cserehirdetések~ ^^
Levelek Maisonnak <3 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:29 am by Dory Karen

» Halloween bál [NYITVA! - esemény nyitó téma]
Levelek Maisonnak <3 EmptyKedd Nov. 13, 2012 8:57 am by Sebastian Gopher

» soha ne mond, hogy soha. [NYITOTT, MINDENKI~]
Levelek Maisonnak <3 EmptySzomb. Okt. 27, 2012 10:28 pm by Leyla Davis

» Venita Garland - Mardekár [5]
Levelek Maisonnak <3 EmptyHétf. Okt. 22, 2012 7:20 am by A JuNko

» Halloween álarcos bál!
Levelek Maisonnak <3 EmptySzomb. Okt. 20, 2012 8:58 am by A JuNko

» Dory Karen - Griffendél [5]
Levelek Maisonnak <3 EmptySzer. Okt. 17, 2012 4:18 am by A JuNko

» Karakter lap!
Levelek Maisonnak <3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 10:18 am by A JuNko

» Az igénylésről
Levelek Maisonnak <3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 10:06 am by A JuNko

» KÖSZÖNTSÜK AZ ÚJ PREFEKTUSOKAT!
Levelek Maisonnak <3 EmptyVas. Szept. 30, 2012 6:51 am by A JuNko

A Staff
Levelek Maisonnak <3 Scaled.php?server=846&filename=junko Levelek Maisonnak <3 Scaled.php?server=191&filename=sgrr
Affiliates
Levelek Maisonnak <3 28036056 Levelek Maisonnak <3 Limoncello Cserét szeretnél? Kérj a Chatben!

 

 Levelek Maisonnak <3

Go down 
SzerzőÜzenet
Serena Anna Holloway
Hetedéves
Hetedéves
Serena Anna Holloway


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2012. Jun. 15.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Félvér

Levelek Maisonnak <3 Empty
TémanyitásTárgy: Levelek Maisonnak <3   Levelek Maisonnak <3 EmptyHétf. Júl. 30, 2012 6:04 am

Kedves és nagyra becsült LB-m!
MAISSSOON TE KISMACSKA!

Hogy vagy? Remélem ugyan olyan pocsék az idő Franciaországban is, mint itt. Nehogy már neked jobb legyen. Haha.
Itt minden rendben van, bár kicsit el vagyok fáradva. Tudod, prefektusnak és csapatkapitánynak lenni egyszerre nem könnyű dolog, ráadásul még a tanulásra is figyelni kell. Azért akadnak vicces dolgok, biztos vagyok benne, hogy imádnád, ha itt lehetnél. Múltkor elvarázsolt cukorkákkal volt tele az egész kastély, és az egyik Griffendéles prefektus társammal rohangásztunk az édességek, az elvarázsolt gyerekek, és Hóborc után. Sajnos a másik sas prefi elég lusta, így java részt én csinálok itt mindent. Ha te lennél a prefektus társam, akkor biztos minden könnyebb lenne, hiszen téged kényszeríthetlek a cselekvésre. Bundát varázsolnék rád. Kac. Kac. De viccen kívül.
Biztos fel vagy még háborodva a csapatkapitányságomon, de fogadd el: jobb játékos lettem mint te. Ha jössz, vagy megyek nyáron, akkor szívesen mutatok ezt-azt...
Na jó, befejezem a gonoszkodást, csak tudod eléggé hiányzol, nincs kit piszkálnom. Amúgy tényleg hiányzik a macskafejed, szóval már várom a nyarat. Tudsz valami részletet?

Most ne késlekedj hetekig a válasszal, ha lehet. A következő bagollyal átkot küldök, és cicafarkad nő, ha így lesz!

Azért egy napot minimum hagyd Dalnokot pihenni. Most, hogy a nagyiékhoz meg hozzád is repked, elég fáradt szegénykém.

Ölel a legeslegjobb barátod az univerzumban,

Serena
Vissza az elejére Go down
 
Levelek Maisonnak <3
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
RRPG - Roxfort forum RPG :: Reggeli Próféta :: Karakterek naplói-
Ugrás: