RRPG - Roxfort forum RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A chat OOC terület, ne a karakterek nevében írjatok!
Legutóbbi témák
» Cserehirdetések~ ^^
Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:29 am by Dory Karen

» Halloween bál [NYITVA! - esemény nyitó téma]
Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyKedd Nov. 13, 2012 8:57 am by Sebastian Gopher

» soha ne mond, hogy soha. [NYITOTT, MINDENKI~]
Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptySzomb. Okt. 27, 2012 10:28 pm by Leyla Davis

» Venita Garland - Mardekár [5]
Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyHétf. Okt. 22, 2012 7:20 am by A JuNko

» Halloween álarcos bál!
Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptySzomb. Okt. 20, 2012 8:58 am by A JuNko

» Dory Karen - Griffendél [5]
Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptySzer. Okt. 17, 2012 4:18 am by A JuNko

» Karakter lap!
Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptySzomb. Okt. 13, 2012 10:18 am by A JuNko

» Az igénylésről
Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptySzomb. Okt. 13, 2012 10:06 am by A JuNko

» KÖSZÖNTSÜK AZ ÚJ PREFEKTUSOKAT!
Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyVas. Szept. 30, 2012 6:51 am by A JuNko

A Staff
Nocsak, hello! [ Leyla ] Scaled.php?server=846&filename=junko Nocsak, hello! [ Leyla ] Scaled.php?server=191&filename=sgrr
Affiliates
Nocsak, hello! [ Leyla ] 28036056 Nocsak, hello! [ Leyla ] Limoncello Cserét szeretnél? Kérj a Chatben!

 

 Nocsak, hello! [ Leyla ]

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Alana Derus
Ötödéves
Ötödéves
Alana Derus


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Jul. 12.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Aranyvérű

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptySzomb. Aug. 04, 2012 7:27 am

Alana éber "vidámsággal" közelítette meg az egyik "elhagyatott" asztalt és foglalt helyet.
Nyálcsorgatva látott hozzá aznapi ételének, ami, őszintén nem tartalmazott semmi különleges hozzávalót. De a lánynak már annyira kopogott a szeme, hogy akár egy lovat is felfalt volna, jelen helyzetben. Amúgy semmi baja nem volt a jószágokkal, nyáron speciel rengetegszer látogatta meg a szomszéd lovardát.
Londoni származása lévén megfogta a villát és a kést, a szalvétát az ölébe helyezte. Villája segítségével levágott egy szeletet a rántottából és nyomban "befalta". Szó mi szó, ez a három tojásos csoda percek alatt eltűnt a kislány tányérjából. Majd amikor végzett illedelmesen felállt és távozott volna, hacsak nem vette volna észere az akkor érkező Leylát. Ismerte a lányt, a bagolyházból, titkon remélte, hogy még összefutnak... és tessék most lépettbe. Alana egy percig habozott, áh odamegy a házához, biztos...
Majd mintsem törődve ezzel, elindult a lány felé.
- Szia!- érintette meg a lány vállát.- Valami finomságra vágysz?- A kis göndör szó szerint ragyogott, ilyentájt (evés után), semmi nem ronthatta el a napját.
Vissza az elejére Go down
Leyla Davis
Ötödéves
Ötödéves
Leyla Davis


Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Apr. 21.

Karakter lap
Karakter háza: Griffendél
Vérstátusz: Félvér

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyVas. Aug. 05, 2012 3:08 am

Leyla kelletlenül kászálódott ki az ágyából a sokadik próbálkozására. A mai napon valahogy semmi kedve sem volt elhagyni a hálótermüket, de ha egyszer muszáj volt, akkor nem tehetett másképp. Nagynehezen felállt, magára rángatta az iskolai egyenruháját, gyorsan megfésülködött, és rakoncántlan vörös tincseit szoros lófarokba kötötte. Mikor a klubbhelyiségbe lépett, csak pár ötödévest látott, úgyhogy gyors léptekkel átszelte a kis termet, és már is a Kövér Dámán kívül volt.

Unottan indult el a Nagyterem felé, és reménykedett abban, hogy Caroline foglal neki helyet, illetve, hogy nem fut össze az alattomos kis kígyókkal. Ezen a reggelen még annyi kedve sem volt hozzájuk, mint álltalában. Már messziről hallotta a diákok csevelyét, az evőeszközök csattanásait, és érezte a finom illatokat. Nagyot ásított mielőtt belépett volna a robosztus terembe, majd érdeklődve kutatott Caroline után. De nem látta sehol Griffendéles barátnőjét, úgy gondolta biztos megreggelizett már, és valahol eltölti a szabadidejét az órák előtt. Talán az udvaron van, és azon a fán ücsörög. Arra gondolt, hogy gyorsan ő is lenyom valamit, és megkeresi utána.

Tekintetével egy üres hely után kutatott a háza asztalánál, de mielőtt leülhetett volna, valaki megérintette a vállát. Egy pillanatig meghűlt benne a vér, mert azt hitte, hogy a két kígyócskának van gondjuk ismét, de amikor megfordult örömmel konstanálta, hogy Alana az. Rögtön jobb kedvre derült, a lány csillogó szemei láttán. Dobott felé egy kedves mosolyt, és válaszolt.

- Igen, rámférne már valami kaja. Te ettél már?
Vissza az elejére Go down
Alana Derus
Ötödéves
Ötödéves
Alana Derus


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Jul. 12.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Aranyvérű

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyVas. Aug. 05, 2012 4:06 am

Alana Leyla reakciójából ítélve nem bánta meg, hogy oda ment. Tetszett a vöröske mosolya, olyan magabiztos volt.
- Hát igen, kicsit korán kelő vagyok.- majd a hasához nyúlt és megpaskolta. Nem volt szégyen ezt kijelenteni, legalábbis számára nem. A kis göndör a torkos lányok csapatában " játszott", akinek megérte azért korábban felkelni, hogy egyenek valamit. Nem pedig azokkal, aki a mérleget is magukkal hordják az iskolába, hogy minden evés után megmérjék a súlyukat. Ezeket a típusú lányokat nevezete plázáknak, műnek.

- Na és hogy van a Kövér Dáma?- csúszott ki a száján. Csak úgy, nem is tudja, miért, de az anyja ódákat zengett neki a festményről. Még a jelszót is elmondta neki. Ugyan is Alana mamája Griffendéles volt, így nem volt kizárva, hogy őt is oda sorolják. Persze az apja ezt meglehetősen ellenezte, mivel ő meg a mardekárház lakója volt. Hála istennek a kis göndör hóllóhátas lett és így rengeteg vitától kímélte meg a szüleit.

Majd csak Leylát figyelte, hogy vajon, hogy néz majd rá, a furcsa kérdést követően.
Vissza az elejére Go down
Leyla Davis
Ötödéves
Ötödéves
Leyla Davis


Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Apr. 21.

Karakter lap
Karakter háza: Griffendél
Vérstátusz: Félvér

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyVas. Aug. 05, 2012 4:41 am

Leyla szemlátomást úgy vette észre, mintha Alana egy csöppet megnyugodott volna. Ezt nem tudta hova tenni, de a lány nem is hagyott neki időt, hogy ezen gondolkozzon, ugyan is megválaszolta az oroszlán korábbi kérdését. Szóval Alana korán kelő típus volt, aki szeretett enni. Leyla is kivette magát rendesen az étkezésekből, de rendszerint azután miután rendesen felébredt. Esze ágában sem volt azért előbbre állítani a vekkert, hogy korábban falhasson, amikor még talán több a választék. De ezt esze ágában sem volt elárulni ujdonsült barátnőjének, mert nem szerette volna megbántani.

Már épp azon volt, hogy valami hasonlót hozzáfűzzön, hogy "Én is szeretek enni" vagy valami ilyesmit, csak a kis sas előállt egy új, a témához egyáltalán nem passzoló kérdéssel. Közben a kis oroszlán odanyúlt az asztalhoz, egy szelet pirítósért, mert a gyomra hangos korgással jelezte, hogy tényleg enni kéne már valamit. Harapott egyet a kenyérből, de amikor meghallotta kérdést, megakadt a torkána falat, és köhögni kezdett. Gyorsan töltött magának egy kis töklevet, és miután nagyjából összeszedte magát, érdeklődve fordult Alanához.

- Hogy a Kövér Dáma?
Vissza az elejére Go down
Alana Derus
Ötödéves
Ötödéves
Alana Derus


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Jul. 12.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Aranyvérű

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyVas. Aug. 05, 2012 4:53 am

Alana kicsit viccesnek találta Leyla reakcióját, igen viccesnek. Majd megindokolta, túlzott kíváncsiságát.
- Hát tudod anyukám Griffendéles volt és folyton arról mesélt, milyen ravasz is ez a festmény, na meg persze kelekotya!- majd nevetett.
- Apámról meg ne is beszéljünk!- gondolt arra, vajon milyen lenne a elmesélné, hogy az apja egy kígyó volt(?). A kis göndör is sokat gondolkodott ezen, hogy lehet egy Griffendéles és egy Mardekáros között szerelem és vajon milyen "fattyú" születhet ebből a szerelemből? Hát ilyen gondolta Alana, egy ilyen ostoba, mint ő.
Röpke ideig gondolkodott csak ezen.
Talán csak azért mert nem volt kedve gondolkodni, vagy mert a lány újra nyitotta száját. (persze most nem az evés miatt)
Vissza az elejére Go down
Leyla Davis
Ötödéves
Ötödéves
Leyla Davis


Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Apr. 21.

Karakter lap
Karakter háza: Griffendél
Vérstátusz: Félvér

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyVas. Aug. 05, 2012 5:07 am

Tehát Alana anyukája Griffendéles volt. Szóval ezért tudott a Kövér Dámáról. Már megilyedt, hogy esetleg más is megtudja a Griffedndélesek klubbhelyiségének a bejáratát. Halkan kifujta a levegőt, majd ismét kortyolt egyet a serlegből, utána pedig egy vigyor kíséretében ismét a kis sas felé fordult.

- És az apukád? Ő is varázsló volt?- kérdezte érdeklődve, hiszen az ő szülei közül, az anyja sokáig nem tudott a mágiáról.

Ismét a serlege felé nyúlt, majd egy picit elszéggyelte magát. Lerakta hát az asztalra, és egy tiszta után kutatott. Hamarosan talált is egyet, majd a tökleves kancsó után nyúlt, hogy teletöltse. Miután végzett Alana kezébe nyomta, és leültette az asztalhoz.

-Ülve jobb beszélgetni, nem gondolod?
Vissza az elejére Go down
Alana Derus
Ötödéves
Ötödéves
Alana Derus


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Jul. 12.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Aranyvérű

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyVas. Aug. 05, 2012 5:23 am

- Igazad van, sokkal.- majd helyet foglat és belekezdett.

- Hát a papám is varázsló, tehát aranyvérű vagyok.- kezdett bele, az aranyvérűséget nem szemre hányásnak értette, csak neki így könnyebb volt felvázolni a helyzetet
- Apukám a mardekárba járt!- fejezte be a mondatot. Nem szégyellte ezt egyáltalán csak furcsa volt. Hisz nem minden napi egy ilyen szerelem.
- Elég furcsa igaz?
Vissza az elejére Go down
Leyla Davis
Ötödéves
Ötödéves
Leyla Davis


Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Apr. 21.

Karakter lap
Karakter háza: Griffendél
Vérstátusz: Félvér

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyHétf. Aug. 06, 2012 1:47 am

Leyla örült annak, hogy a lány leült az asztalukhoz. Nem igazán szerette a házak közötti viszályokat (főleg mióta szemet szúrt a kis kígyóknak), ezért napját már is jobbnak érezte. Miközben a lány beszélt, magához húzott egy tálat, jól megrakta rántottával, majd egy szelet kenyeret is halászott az asztal közepén álló kosárkából. Bár Alana azt mondta, hogy már evett, azért a kis vöröske vett neki is egy muffint, és a sas előtti tányérra rakta. Éhesen hozzálátott a tojáshoz, majd miután lenyelte a falatot válaszolt Alana kérdésére.

- Valóban nem hétköznapi, de ez arról tanúskodik, hogy nem minden kígyó álnok, és gonosz. Remélem a mi évfolyamunkban is lesz valami hasonló válltozás, mert eléggé idegesítenek a Mardekárosok.

Leyla egy újabb falat tojást kapott be, és készen állt arra, hogy ismertesse újdonsült barátnőjét az ő családjáról.

- Nekem csak apám volt varázsló, de ő is Griffendéles volt. Anyám szerinte nagyon hasonlítok hozzá. Ő is mindig bajba került. Elég kicsi voltam amikor meghalt...
Vissza az elejére Go down
Alana Derus
Ötödéves
Ötödéves
Alana Derus


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Jul. 12.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Aranyvérű

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyHétf. Aug. 06, 2012 2:35 am

Alana felemelte a desszertet és egy mosollyal jelezte barátnőjének a "köszönöm-öt". Majd csak figyelte a választ.
- Én el sem tudom képzelni, milyen lenne elveszteni egy család tagomat.- jelentette ki. Majd, hogy kicsit felvidítsa: - Anyukám sokszor vett részt büntető munkában, azt mondta ha én többet kapok vesz nekem egy kutyát!- majd letette a muffint.
- És az anyukád, ő mit csinál?
Vissza az elejére Go down
Leyla Davis
Ötödéves
Ötödéves
Leyla Davis


Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Apr. 21.

Karakter lap
Karakter háza: Griffendél
Vérstátusz: Félvér

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyHétf. Aug. 06, 2012 2:47 am

Leyla örült annak, hogy a lány megpróbálta felvidítani. Egy kicsit megrázta a fejét, és próbálta nem kimondani, hogy "Én sem viseltem valami jól, ezt nem lehet elképzelni". Arra gondolt, hogy kórházba került, és, hogy milyen sokáig nem engedték ki onnan. Rengeteg fájdalmat okozhatott a szeretteinek is az apja halála, főleg az édesanyjának, aki azóta is magát hibáztatja a történtek miatt, de senkit nem viselt meg annyira, hogy kórházba kerüljenek. Gyorssan elhessegette ezeket a gondolatokat, és mosolyogva fordult Alanához.

- Ne vedd bátorításnak, de egy kutyáért, én sem tétlenkednék... azért ne kerülj nagy bajba!- nevette- És vigyázz a Mardekárosokkal...-mondta, majd fejével a kígyók asztala felé bökött.

Ismét bekapott egy falat tojást, és mellé evett egy kis kenyeret. Gyorsan ivott rá egy korty töklevet, és utána válaszolt a kis sas kérdésére. Most már nem volt olyan éhes, de azért nem akart semmit a tányérján hagyni, nehogy megbántsa a házimanókat.

- Anyukám ügyvéd. Elég fura nem? Ő mindig átlátja a helyzetet, én meg ilyen forrófejű vagyok. Tényleg apura hasonlíthatok-mosolyogta.
Vissza az elejére Go down
Alana Derus
Ötödéves
Ötödéves
Alana Derus


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Jul. 12.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Aranyvérű

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyHétf. Aug. 06, 2012 3:00 am

- Ennyire rosszak?- kérdezte, miközben a Mardekárosok asztalát figyelte.
- Már mint, tudod ezt, én nem értem. Miért ilyen a két ház egymással.- a kis göndör tovább árasztotta a kérdéseket. Valamennyire megértette, hisz a hideg vérűség és a forró fej, persze hoz maga után valamit.
De neki ez is olyan volt mint a kviddics, brutális. Mármint nézni, oké, de így elsőévesként tilos beállni.
Majd újra Leyla-ra nézett:
- Ugye azt megérted, hogy én semelyik házat sem utálom.- jelentette ki. Majd, hogy viccesebb legyen az összhatás: - Hugrabug reszkess!

Később vissza térve Leyla mamájára:
- Az jó szakma, miét te nem szeretnél ügyvéd lenni?- ez a mondata még saját magának is vicces volt, nem volt semmi baja az ügyvédekkel, de ahogy barátnője mondta ő tipikusan nem egy ügyvéd "alkat".
Vissza az elejére Go down
Leyla Davis
Ötödéves
Ötödéves
Leyla Davis


Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Apr. 21.

Karakter lap
Karakter háza: Griffendél
Vérstátusz: Félvér

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyHétf. Aug. 06, 2012 3:14 am

- Igazából én nem utálom az összes Mardekárost. Csupán egykét embert közölük. Nem szeretem a házak közötti harcokat, de ők hozzák ki belőlem. Ugyanakkor biztos van olyan a többi házban is, akit nem kedvelnék, csak ők.. egyszerűen ők voltak annyira ostobák, hogy megmutatták magukat...-fejette ki Leyla, és közben villájával a tojást bökötte.

Persze, hogy nem utálta az egész Mardekárt, hiszen nem ismert tőlük mindenkit. Lehetetlen is lenne nem? Közben mosolyogva fogadta a kis viccét a Hugrabug felé. Alanát olyan lánynak találta, aki mindig képes volt nevetni. Néha ős is ilyennek tűnhetett, de a lelke mélyén elege volt már az emberek ostobaságából. Örült annak, hogy összefutottak, már is jobb kedvre derült.

- Tudod az ügyvéd szakma nekem túl unalmas lenne. Ráadásul sokat is kell hozzá tanulni, ami szintén távol áll tőlem. Anya szerintem Hollóhátas lett volna, ha boszorkánynak születik. És te? A varázsvilágban szeretnél majd dolgozni, vagy a muglik között?- kérdezte érdeklődve- Én ha tehetném aurornak mennék..-álmodozott.
Vissza az elejére Go down
Alana Derus
Ötödéves
Ötödéves
Alana Derus


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Jul. 12.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Aranyvérű

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyKedd Aug. 07, 2012 2:06 am

- Hát én két arcot alakítanák ki magamnak: egy varázsvilágit és egy muglit.- Alana mióta tud erről az egész varázsvilágról, imád itt lenni, de hiányoznak neki a "normál emberi tényezők" is.
- Jó mondjuk én sem lennék ügyvéd. Ne értsd félre jó szakma, meg minden. De valami izgalmasabbra vágyok. Én sem vagyok az a könyv bújó típus.( ami ehhez a szakmához kell)- ez az auror-i állás nem is olyan rossz, leszámolni ezer meg ezer halálfalóval, már persze ha maradtak- gondolta a kis göndör, amióta szertett a Roxforti levélre és az igazságra, azóta meglehetősen érdeklik az ilyen fajta varázs "munkák".
Majd a kis vörösre nézett és azt mondta:
- Biztos vagyok benne, hogy remek auror leszel!
Vissza az elejére Go down
Leyla Davis
Ötödéves
Ötödéves
Leyla Davis


Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Apr. 21.

Karakter lap
Karakter háza: Griffendél
Vérstátusz: Félvér

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyKedd Aug. 07, 2012 3:01 am

Leyla végül is reálisnak találta, hogy egyszerre két világban vállaljon állást. Csak nehogy az legyen a végén, hogy nem bírja a sok munkát. És helyeselve bólogatott amikor az ügyvédi munka unalmasságát taglalta. Ő sem tudta elképzelni, hogy az anyjának, hogy van kedve minden nap ezt csinálni. Dögunalmas tárgyalásokra, meg a bíróságra járni. Ez egyszerűen nem volt az ő világa, inkább két húgát tudta volna elképzelni így. Neki sem a ceruzaszoknya, sem a szoros konty nem állt olna jól, sőt ő nem is a muglivilágban akart volna dolgozni.

- Az auror csak egy elképzelés.. hiszen mindig maradnak olyanok, akik a szívében nagyobb a sötétség, mint az átlagos emberekében...-mondta, és közben valamiért a mennyezetet kezdte bámulni- Persze ahhoz is sokat kéne még tanulnom, de köszönöm a bátorításod.

Mikor befejezte ismét a tányérjára pillantott, a tojás eltűnt, és ő is tele volt. Bár mikor belépett kedve volt lenyomni egy muffint, de most már biztos volt abban, hogy ez nem fog megtörténni. Nem volt az a típus aki él ha az édességekért, azért jól esett volna neki.

- És milyen munkát képzelsz el magadnak a világokban?
Vissza az elejére Go down
Alana Derus
Ötödéves
Ötödéves
Alana Derus


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Jul. 12.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Aranyvérű

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyKedd Aug. 07, 2012 5:43 am

Alanát megfogta ez a kérdést, nem is a kérdés hanem az utolsó szó: világokban. Mert igaz is ez két külön létező világ, egy bolygón. Vagy valami ilyesmi. Ezek a munkák tényleg nehezek, főleg két mást követő, különváló életben. Mégis megéri mindkettővel számolni, a kis göndör számára, volt valami izgalmas a mugli világban is, valami varázslat. Bár ott nem volt minden embernél pálca és nem "létezett" önálló penna, őt akkor is megfogta az, az életmód is. A varázs mentesség. (Persze amióta tud a varázslatról imádja, de kell a 'naturális' élet is)

- A bájitaltan a nagy kedvencem, otthon meg a kapcsolati cégek érdekelnek, például a rendezvényszervezés. Tudod amikor folyton fel, alá mászkálsz.- Alana lelkesen avatta be Leylát a részletekbe.
- A minikocsi, a különböző rendezvények, a bár foglalás! Már mint ne értsd félre, nem vagyok az a kiöltözős típus, aki alig várja a délutáni teát, ez a része tőlem távol áll.- bár Alana tudta jól milyen fontos hagyomány a délutáni tea szürcsölés Londonban,nem félte elmesélni a véleményét barátnőjének.

- Akkor az aurori poszt még nem szilárd?- faggatta a lányt.
Vissza az elejére Go down
Leyla Davis
Ötödéves
Ötödéves
Leyla Davis


Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Apr. 21.

Karakter lap
Karakter háza: Griffendél
Vérstátusz: Félvér

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyKedd Aug. 07, 2012 11:39 pm

Leylának tetszett a rendezvényszervezés dolog, úgy vélte, hogy illene Alana stílusához. Valószínüleg a kis oroszlán mindent összekeverne, az időpontokat, meg hasonlókat. Úgy, hogy mindenképpen a varázsvilágban szeretne valamit tevékenykedni. A muglik világa neki kissé túl egyszerű volt, és már a hitét is elvesztette benne.

- Szerintem hozzád tényleg jól illene a rendezvényszervezés!-szólt lelkesen.

Amiket utána felsorolt a kis sas... hát igen.. pontosan azokat felejtette volna el. Az arc, és névmemóriája sem volt a legjobb, de ha ilyeneket kellett megjegyeznie, kész katasztrófa volt. Időpontok, évszámok, nemhiába nem volt erős mágiatöriből. Azon pedig egy jót nevetett, amikor a délutáni teáról beszélt.

- Igazából én nem tudom milyen angol vagyok... de egyszerűen utálom a teát. A nagyi megszállottan betartotta mindig a délutáni teázást, de én valahogy mindig kihúztam magam alóla.

Ebbe egy kicsit belegondolva, talán másnak furcsa lehetett. Hisz tényleg, milyen angol ő, ha nem teázik? De egyszerűen ez nem volt az ő világa. Az ilyenek sosem fogták meg, és annak a löttynek is borzalmas íze volt.

- Még nem biztos, hiszen semmi sem az. De tanulni fogok érte, hiszen ezt szeretném csinálni...-szólt mosolyogva, mikor a lány az aurori állásról kérdezte.
Vissza az elejére Go down
Alana Derus
Ötödéves
Ötödéves
Alana Derus


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Jul. 12.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Aranyvérű

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyCsüt. Aug. 09, 2012 4:03 am

Alana figyelmesen hallgatta Leylát, miközben már a második muffinját végezte ki.
- Még ez sem fix, de jó álmodni.- beszélt félig tele szájjal. Alana meglehetősen finomnak találta a desszertet, krémes lekvár és a puha tészta. Bár melyik speciális fogyó turmixot leverte. Legalábbis szerinte , anyja szerint kevésbé. A "hölgy" imádja a karcú derekat és a feszes popót, olyannyira törekszik a teste 'szépen tartását' fokozni, hogy heti 12-szer jár edzeni, természetesen a munka után. Alana ilyenkor apjával szokott baseball-t játszani, vagy (néha napján) tanulni.

- Na meg a bájitaltan, anyám azt mondja, ilyen szakma mellett nem lehet műkörmöztetni!- avatta be a kis göndör Leylát.

Majd a narancslére nézett:
- Kérsz?- kínálta a lányt.
Vissza az elejére Go down
Leyla Davis
Ötödéves
Ötödéves
Leyla Davis


Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Apr. 21.

Karakter lap
Karakter háza: Griffendél
Vérstátusz: Félvér

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyVas. Aug. 12, 2012 1:17 am

- Természetesen semmi sem biztos, csak az ami már megtörtént, például, hogy itt ülünk egymás mellett- szólt komolyan Leyla, és Alana példáját követve ő is egy muffin után nyúlt.

Végül is ízlett neki a sütemény, és elismerte a házimanók által végzett munkát, de mint midnenki más (legalább is ő így gondolta), jobban szerette az otthoni fősztöt. Emlékezett azokra az időkre, amikor az apjával együtt készítettek ezt azt. (Az apja is konyított némit a főzéshez-sütéshez.) Aztán valamikor az ikrek is besegítettek, azok a délutánok, esték nagyon jó hangulatban teltek. Amikor végeztek, rendszerint fülig liszetsen kóstolták meg munkájuk eredményét. Halvány mosoly jelent meg a szája szélén, majd válaszolt Alanának.

- Műkörmöztetni? Engem valahogy az ilyenek nem fogtak meg soha. Nem is tetszenek nagyon...-szólt Leyla, de próbált úgy, hogy ne úgy tűnjön, hogy a műköröm olyan nagyon rossz dolog lenne. Ha Alanának tetszik akkor csinálja, nem akart beszólni neki.

- Igen egy picit..köszi...-felelt utána a lány kérdésére, de előbb kiürült serlege felé vetett egy pillantást.
Vissza az elejére Go down
Alana Derus
Ötödéves
Ötödéves
Alana Derus


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Jul. 12.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Aranyvérű

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyHétf. Aug. 13, 2012 9:35 pm

Műköröm, jaj, nem azért mondtam, csak tudod ez a mamám mugli munkája és neki mégsem mondhatom: Köszy,de nem!- folytatta Alana...
- A papám meg edző, képzeld egyszer az főnöke rásózott 32 leeresztett labdát, apu meg... gondolom innentől már érted.- a mesélés közben Alana, Leyla válaszára a narancslé után nyúlt.

Amint a kis göndör kivette, látta, hogy a doboz alja lyukas, és fröcsög belőle az ital.
- Hát akkor talán, majd később!- mosolyogva tette vissza a dobozt.
Kicsit azért érdekelte, ki gyalázhatta meg az üveget, de nem akart ebből problémát gerjeszteni.

Vissza az elejére Go down
Leyla Davis
Ötödéves
Ötödéves
Leyla Davis


Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Apr. 21.

Karakter lap
Karakter háza: Griffendél
Vérstátusz: Félvér

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyKedd Aug. 14, 2012 2:50 am

- Szóval a mamád műkörmös?- kérdezte érdeklődve Leyla.

Az ő anyja is szokott néha felrakatni, de csak sima egyszerű fehéret. Többször fűzte már a lányát is, hogy egy picit nyugodtan kérhet, de Leylának sosem kellett. A mamája próbálta már többször kicsinosítani, meg jobban lányosbbá "varázsolni", de sosem sikerült neki. A kis oroszlán maradt a kényelmes melegítőnadrágnál, és a bő pólóknál. A két húga valahogy jobban passzolt az ilyen dolgokhoz, de nekik még nem engedte meg a mamája.

- Gondolom "nagyon örülhetett" a papád...- szólt ironikusan.

Alana már nyúlt a narancslé felé, és amikor felemelte, Leyla látta, hogy valaki kilyukasztotta az alját. Nem nagyon örült ennek, és nagyon remélte, hogy nem egy Griffendéles háztársa volt az elkövető. Isten ments, hogy olyan mélyre süllyedjenek mint a Mardekárosok.

- Nem tudom ki lehett ez, de nem túl viccess...- fűzte, hozzá, majd a tökleves kancsó után nyúlt.
Vissza az elejére Go down
Alana Derus
Ötödéves
Ötödéves
Alana Derus


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Jul. 12.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Aranyvérű

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyKedd Aug. 14, 2012 6:21 am

A kis göndör letette az üveget és megtörölte a kezét.
- Nem, amúgy anyu tökjó fej, csak tudod, mindenkiben van valami baki.- mosolyogva firtatta Alana gondolatai.
- Jaj néha elképzelem milyen lehetett, egy ilyen griffendéles! Na meg a papa, a híres Derus őrző, amint betekintést nyertem ebbe az egész varázs világba, onnantól fogva tudom, hogy csak miatta vettek fel, mármint az ő múltja miatt.- az anyja, gondolati mosolygása után az apjánál már csak a száját húzta. Nem mert nem volt rá büszke, hanem emiatt a Derus vonás miatt.
- Én sem tudom, de nagyon nem is érdekel, ha nekik ez vicces.- biccentett barátnője felé ezzel is jelezve, ő se foglalkozzon vele.
- Na és te születésed óta tudsz erről a világról?- nézett körbe a kis göndör a kérdést követően.
Vissza az elejére Go down
Leyla Davis
Ötödéves
Ötödéves
Leyla Davis


Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Apr. 21.

Karakter lap
Karakter háza: Griffendél
Vérstátusz: Félvér

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptySzomb. Aug. 18, 2012 5:52 am

Leyla megértette, hogy erről ne beszéljen, de azért gondolataiban továbbra is ezt firtatta. Szóval az apja Derus őrző. Hogy erre eddig nem gondolt. Bár nem sokat tudott a kviddicsről, azért a híresebb személyeket ismerte. Bár Leyla nem volt benne biztos, hogy csak azért vették fel, mert az az apja aki, hiszen a Teszlek Süveg nem ilyenekre alapoz. Az pedig a Hollóhátba osztotta, szóval biztos tehetséges boszorkány. Aztán amikor Alana arról kérezte, hogy ő mióta tud minderről, egy picit izgatottabb lett. Nem félt attól, hogy esetleg a lány lenézné, csak akkor is mások már születésük óta tudnak róla, ő pedig..

- Én nagyon későn tudtam meg, hogy boszorkány vagyok. Voltak előjelek, például Cartert, a macskámat, lilává színeztem. Ez volt az utolsó titokzatos dolog, utána nagynehezen rávettem a mamát, hogy mondja el mi is van velem- kezdte- Nagyon izgatott lettem, amikor aRoxfortról hallottam, és tudtam, hogy nekem mindenáron ide kell jönnöm. Tudod... a mugli suli nem volt a legjobb..

Mikor befejezte, hirtelen előtörtek az emlékei, amiket szeretett volna jómélyen eltemetni magában. Nem szívesen emlékezett vissza a történtekre.
Vissza az elejére Go down
Alana Derus
Ötödéves
Ötödéves
Alana Derus


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Jul. 12.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Aranyvérű

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptySzomb. Aug. 18, 2012 11:56 pm

Alana sokáig csak a poharat bámulta és piszkálta, neki kicsit kellemetlen volt ez a téma. Főleg, úgy, hogy milyen későn jutott tudomására ez az egész. Miután megjött a levél és beavatták a részletekbe, előkerült négyévnyi Reggeli próféta is. Ami a kis göndör számára igazi mulatság volt, megrettenés közbe. Félelmetes, mégis szórakoztató.
A cikkekben többnyire Rita Vitrol olvasmányait firtatta, erről az "érdekes kapcsolatról", hogy is nevezte (??): Botrányos szerelem a Roxfort falai között.
Statisztikát is vezette, miszerint az ott élő tanulók, tippelték meg a kapcsolat időtartamát.

Na meg a kviddics, azon típusú cikkekből is volt elég, elvileg, ha a göndör apja marad még egy évet, együtt játszhatott volna Viktor Krummal, ami azért furcsa, mert ez jóval Alana születése után történ, már, mint a "felmondás" és a cikk. De hát akkor nem az iskolában volt és nem labdákat fújt, vagy tanított?

- Nos, én pedig a levél napján!- még mindig a poharat birizgálva.
- De tudod, azért én nem bánom, nekem nagyon tetszik az ottani élet. Bár mi tagadás, ez sem rossz hely!
Vissza az elejére Go down
Leyla Davis
Ötödéves
Ötödéves
Leyla Davis


Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Apr. 21.

Karakter lap
Karakter háza: Griffendél
Vérstátusz: Félvér

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyVas. Aug. 19, 2012 1:29 am

Leyla eddig azthitte, hogy nagyon későn szerzett tudomást erről a világról, de amikor meghallotta, hogy Alanának a levél érkzésével ismertettek mindent, nem kicsit csodálkozott el. Pedig mindkét szülője varázsló volt. Mind egy, úgy tűnt a kis oroszlánnak, hogy ujdonsült barátnője nem szívesen beszél erről, így hát nem is firtatta tovább.

- Bizony nem rossz- felelt, majd próbálta más irányba terelni a témát- Hogy jössz ki a többiekkel?- hirtelen nem jutott más az eszébe, ezért ezt kérdezte meg.

Egy kicsit úgy tűnt fel neki, hogy a lány elszontyolodott. Ezért kezdett másról beszélni, nem szerette a barátait szomorúnak látni. Bár nem nagyon tudta mit is tegyen ilyen helyzetben, hiszen nem igazán voltak még barátai. A muglisuliban volt egy lány, aki elhitette vele, hogy az, és a végén kiderült, hogy csak a bolondját járatta vele. Azóta Leyla vigyáz az emberekkel, és elég jó emberismerő lett. Alana egy kedves, vidám kis sas volt, locsi-fecsi pont mint a kis oroszlán.
Vissza az elejére Go down
Alana Derus
Ötödéves
Ötödéves
Alana Derus


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Jul. 12.

Karakter lap
Karakter háza: Hollóhát
Vérstátusz: Aranyvérű

Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] EmptyVas. Aug. 19, 2012 9:52 pm

Alanát nem lepte meg Leyla kérdése, tudta, hogy ez is előkerül pláne a doboz történet után. A kis lány úgy gondolta az is az ő hibája, hisz még a kígyók se lennének olyan bátrak, hogy a griffendél prefektus előtt szórakoznak Leylával.
- Nos igazából nagyon jól, rengeteg embert ismertem meg. Például Sal képzeld vele a gyengélkedőn találkoztam, na meg Tomo akivel a klubhelyiségben. Meg még páran... Na meg te, akivel most igen csak jót beszélgetek.- mosolygott Alana az oroszlánra.
- És te, hogy állsz a kapcsolatok terén?- hisz így korrekt, mindkettejük tudjanak egymásról valamennyit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nocsak, hello! [ Leyla ]   Nocsak, hello! [ Leyla ] Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nocsak, hello! [ Leyla ]
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Leyla Davis
» Leyla Davis - Griffendél

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
RRPG - Roxfort forum RPG :: Karakterek területe (IC) :: Roxfort :: Kastély :: Nagyterem-
Ugrás: