RRPG - Roxfort forum RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A chat OOC terület, ne a karakterek nevében írjatok!
Legutóbbi témák
» Cserehirdetések~ ^^
Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:29 am by Dory Karen

» Halloween bál [NYITVA! - esemény nyitó téma]
Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) EmptyKedd Nov. 13, 2012 8:57 am by Sebastian Gopher

» soha ne mond, hogy soha. [NYITOTT, MINDENKI~]
Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) EmptySzomb. Okt. 27, 2012 10:28 pm by Leyla Davis

» Venita Garland - Mardekár [5]
Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) EmptyHétf. Okt. 22, 2012 7:20 am by A JuNko

» Halloween álarcos bál!
Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) EmptySzomb. Okt. 20, 2012 8:58 am by A JuNko

» Dory Karen - Griffendél [5]
Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) EmptySzer. Okt. 17, 2012 4:18 am by A JuNko

» Karakter lap!
Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) EmptySzomb. Okt. 13, 2012 10:18 am by A JuNko

» Az igénylésről
Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) EmptySzomb. Okt. 13, 2012 10:06 am by A JuNko

» KÖSZÖNTSÜK AZ ÚJ PREFEKTUSOKAT!
Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) EmptyVas. Szept. 30, 2012 6:51 am by A JuNko

A Staff
Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) Scaled.php?server=846&filename=junko Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) Scaled.php?server=191&filename=sgrr
Affiliates
Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) 28036056 Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) Limoncello Cserét szeretnél? Kérj a Chatben!

 

 Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt)

Go down 
SzerzőÜzenet
Cecily Coleman
Ötödéves
Ötödéves
Cecily Coleman


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jul. 15.

Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) Empty
TémanyitásTárgy: Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt)   Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt) EmptyPént. Júl. 27, 2012 11:00 pm

Kedves Naplóm!

Nem is olyan rossz hely a Roxfort. Persze még mindig nagyon hiányzik az otthonom, jobban, mint ahogy azt először gondoltam, de már kezdem néha jól érezni magam itt. Apával nagyon gyakran levelezek, és olyan vicces, amikor nem érti a varázslószlenget! Anya is írt nekem, hogy nagyon üres nélkülünk a ház. Ezt persze megértem, de majd a szünetben mindhárman hazamegyünk. Chiara magával hozza majd az egyik barátnőjét, akinek nincs családja. Anya nagyon fog neki örülni.
Tegnap összefutottam Carmennel a könyvtárban. Eléggé rosszkedvű volt. Megkérdeztem, mi baja, és csak annyit mondott, hogy Chiara. Pedig nem vesztek össze, láttam őket az udvaron is beszélgetni. Talán meg kellene kérdeznem Chi-t is, hogy mi történt. De remélem semmi komoly.
Az én évfolyamom nagyszerű. A Mardekárosok tisztára Mardekárosok, egyszerűen nem bírnak meglenni piszkálódás nélkül. A többiek mind aranyosnak tűnnek. Van egy lány, Leyla, akivel ma beszélgettem a klubhelyiségünkben. Első látásra elég kedvesnek tűnik, de majd szeretném őt jobban is megismerni.

Azt hiszem, most mennem kell, mert megjött a baglyom apa levelével. Alig várom, hogy olvashassam!
Vissza az elejére Go down
 
Cecily szupertitkos naplója (Valahol az ágy alatt)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cecily Coleman - Griffendél
» Alana naplója
» Salamandra titkos nem-naplója
» Judy Sarnatrina privát naplója (Figyelem, személyes információk vannak benne! Aki beleolvas, azt hidegvérűen elátkozom!)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
RRPG - Roxfort forum RPG :: Reggeli Próféta :: Karakterek naplói-
Ugrás: